مدیریت و بهبود کارگاه

بلاگ

1396/9/19

چگونه شرکت کنندگان را درگیر خود کنیم؟


هنگامی که برنامه پیشرفتی جامع دارید، چگونگی به وجود آوردن هیجان به رویداد خود را بیاموزید. شما از محتوای موضوعاتی که میخواهید پوشش دهید اطلاعات دارید. اما باید بدانید که چگونه اطلاعات خود را سرگرم کننده و به یاد ماندنی برای تیم خود کنید.

یک کارگاه زمانی موفق است که تمامی افراد را در گیر‌خود کند. اگر شما تنها سه ساعت بیاستید و صحبت کنید تنها سخنرانی کرده‌اید و به عمل کرد کارگاه بهبود نمیبخشد. یک کارگاه باید برای تمامی افراد هیجان انگیز باشد و افراد را درگیر خود کند.

ایجاد تمرینات گروهی برای هر کارگاه متفاوت است. این نکات را در ذهن داشته باشید:

بسیاری از مردم در مورد صحبت کردن به صورت عمومی یا در یک گروه ناآگاهانه عصبی هستند. اگر تمرینات گروهی را برنامه ریزی کنید، اندازه هر گروه کوچک را حفظ کنید، بنابراین افراد راحت تر صحبت می کنند و تعامل می کنند.

انواع مختلفی از افراد را در هر گروه مخلوط کنید. به عنوان مثال، اگر چندین گروه مختلف در کارگاه خود شرکت کنند، اعضای یک گروه مشابه را در گروه خود قرار ندهید. با تشویق مردم به برقراری ارتباط با سایر ادارات، آنها می توانند یاد بگیرند که به دیدگاه های مختلف نگاه کنند.

تعیین اینکه چگونه ایده ها را از هر گروه ثبت کنید. آیا شرکت کنندگان در حالی که شما ایده ها را ثبت می‌کنید با همهمه ایده‌های خود را می‌گویند؟ آیا آنها ایده های خود را می نویسند و سپس آنها را به شما می دهند؟ این جزئیات کوچک اما مهم است که اغلب نادیده گرفته می شود به یاد داشته باشید که اگرچه زمان زیادی صرف می کنید تا تمرین های جالب و سرگرم کننده ای را ایجاد کنید اما این به احتمال زیاد هر کسی را که علاقه مند به مشارکت است، حفظ می‌کند.